Informacje o firmie

Firma Kalinpex Sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym w 1990r. w Mikołowie. Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej wszystkich rodzajów metali, obróbce skrawaniem, cięciu i gięciu na maszynach sterowanych numerycznie, jak również konwencjonalnych. Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie spawania oraz lakierowania proszkowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo technologiczne i konstrukcyjne.

Od 2012 roku posiadamy Certyfikat ISO 9001:2008 „Produkcja wyrobów metalowych w tym części i podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. Usługi obróbki skrawaniem na maszynach CNC” oraz Certyfikat PN-EN ISO 3834-2:2007.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe podnoszenie jakości naszych usług pozwala nam na realizację wszelkiego rodzaju zleceń. Szeroki wachlarz proponowanych przez nas usług umożliwia współpracę zarówno z klientem polskim jak i zagranicznym. Wypracowaliśmy własny system zapewnienia jakości oparty o świadomość każdego pracownika co do jego roli w zakresie utrzymania jakości produktu. Naszą wizytówką są takie cechy jak kompetencja, pomysłowość, pracowitość, uczciwość oraz profesjonalne i życzliwe podejście do klienta.

Polityka jakości Firmy

  Nadrzędnym celem naszej Firmy jest zaspakajanie wymagań Klientów poprzez zagwarantowanie im wysokiej jakości produkowanych dla nich wyrobów do maszyn i urządzeń oraz realizację usług w zakresie obróbki skrawaniem wszystkich rodzajów metali.
                 Cel ten zamierzamy osiągnąć stosując długotrwałą politykę rozwoju firmy ze szczególnym nastawieniem na rozwój kompetencji pracowników tak, aby każdy z nich czuł się odpowiedzialnym za rolę jaką ma do spełnienia w firmie Kalinpex Sp. z o.o.  
                    Poprzez konsekwentną realizację polityki jakości pragniemy wzmocnić naszą pozycję rynkową.

Cele firmy

  • Ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług i produktów spełniających oczekiwania coraz bardziej wymagającego Klienta przy zapewnieniu ich kompleksowości.
  • Kształtowanie przekonań, że za jakość, wizerunek i markę firmy odpowiedzialny jest każdy pracownik.
  • Ciągłe doskonalenie bazy technicznej.
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i świadomości załogi.
  • Stałe polepszanie środowiska pracy i infrastruktury. 
     

Kalinpex Sp. z o.o. ul. CHOPINA 15 43-170 LAZISKA GORNE POLAND tel./fax. +48 (032) 738-36-69 e-mail:   biuro@kalinpex.com.pl